pátek 2. ledna 2015

Bylinné směsi EX HERBIS

 ANTICHRIPKA  -  vlajková loď značky



Tato směs na přípravu odvaru na různé formy nachlazení a prvních stádií chřipky stála u počátku vzniku značky Ex Herbis. Ukázalo se , že funguje téměř zázračně. Cca 97% uživatelů zaznamenalo úlevu již po užití první dávky. Bez ohledu na to zda se jednalo likvidaci nastupující letní virozy, nebo úlevu od dlouhotrvajících a neustupujících potíží konvenčně léčeného nachlazení, jako je zahleněnost, těžký kašel, kdy se uživatel konečně vyspal a nemoc začala ustupovat.
Ukázalo se, že použití při prvních příznacích nemoci, jako je šimrání v nose, pobolívání v krku a pod. dokáže většinou nemoc odvrátit. Směs však můžete použít i rozvinutém stádiu, když už Vám konvenční léky nedokáží ulevit, v tom případě odbvykle nastává pocitová úleva od bolesti hlavy, zahlenění, rýmy či bolesti těla a nemoc doproběhne v rychlejším čase. Důležité je dodržet způsob použití, tj. přípravu vařením, pokud by jste si chtěli přípravu zjednodušit tím, že jen zalijete horkou vodou, budete výsledkem zklamáni, neboť v tom případě se nevyloučí účinné látky a efekt bude nulový.
Pro pracovní dny, kdy většina z nás nemá možnost připravit si odvar v zaměstnání, je vhodné nachystat si ho večer, před spaním užít jeden šálek, zbytek slít do lahve a popíjet ho v průběhu následujícího dne chladný v kombinaci s podpůrnými bylinnými čaji připravovanými jako nálev.

Obsažené byliny: Muňa Muňa, Wira Wira, Lapacho, Vrba bílá , Černý bez plod

Muňa - Muňa ....... Název evokuje různé úsměvné asociace, ale bylinka má mnoho významných pozitivních účinků, ve směsi Antichripka se využívá její potenciál působení při chřipce a nachlazení, zánětech vedlejších nosních dutin a při zánětech a infekcích dýchacích cest .
Wira - Wira...........Je něco jako rodná sestra Muni, v zemi původu se tyto dvě byliny kombinují přávě pro léčbu nachlazení, chřipky a podobných virových onemocnění.  Bylina pozitivně účinkuje na katary dýchacích cest, snižuje otoky sliznic, pomáhá proti rýmě a kašli.Má lahodnou chuť a příjemnou vůni.
Lapacho.............. Má důležitou schopnost podporovat přirozenou obranyschopnost organismu a podporuje rezistenci při napadení organismu. Pomáhá  organismu najít správnou cestu a učí ho bránit se svými vlastními prostředky. Ve své domovině je používáno, krom jiného, k léčbě dýchacích potíží, nachlazení, chřipky a kašle.
Vrba bílá............. První ze dvou důležitých místních bylin, doplňující exotickou směs. Vrbová kůra obsahuje glykosid salicin a je takovým přírodním aspirinem. Z toho také plyne její uplatnění. Působí proti bolestem a horečce, zároveň dokáže hubit některé mikroorganismy, jakožto původce infekčních chorob.Je velmi užitečná při nemocech z nachlazení, spojených s vysokou teplotou, bolestmi hlavy, kašlem a rýmou, při chřipce, angíně apod.
Černý bez - plod ....Tradiční evropská léčivka, která se již tradičně užívá na nemoci z prochlazení. Bylina, krom jiného, čistí zahleněné průdušky, pomáhá při rýmě a zánětu průdušek, ulevuje při zanícených sliznicích a při bolestech hlavy a uší.

Kombinací těchto bylin se nám podařilo dosáhnout velmi účinné synergie při fytoterapii chřipky a nemocí z nachlazení. Vy si jí můžete koupit zde:

TIP 1: Pokud potřebujete podpořit antivirotický účinek Antichripky, např. při silné chřipce, doporučujeme k dávce směsi  přidat 1-2 klásky černohlávku a dále postupovat dle návodu.




TIP 2: Při úporné bolesti hlavy, svalů a kloubů přidejte k dávce směsi  trochu květu Albície a následně vařte 10 minut. Sceďte aužívejte jako standartní Antichripku.



2 komentáře:

  1. Antichripka opravdu účinkuje.Vyskoušela jsem a byla jsem překkvapená jak rychle účinkuje.Vyzkoušela jsem ji i na 89leté mamince a také jí pomohla.Mohu jen doporučit.

    OdpovědětVymazat
  2. Taky mám s ní ty nejlepší zkušenosti....

    OdpovědětVymazat