středa 20. května 2015

MALAVIT - Zdraví z AltajeCo je to „Malavit“?
„Malavit“ je léčivý hygienický přípravek se širokým účinkem, určený k vnějšímu použití. Je vytvořený podle speciální „Malavit technologie“, která byla vytvořena na základních principech farmakologie, fytoterapie, homeopatie a nanotechnologické medicíny.
Malavit neobsahuje žádné barviva a konzervanty, ale vyvážené množství 37 složek, které jsou ekologicky čistého přírodního původu.
V Malavitu najdeme:
Minerál Malachit, živice a cedrová pryskyřice, mumio, dubová kůra, březové a borovicové pupeny, kyselina (mléčná kyselina), aktivní komplex stříbra a mědi, éterické oleje, extrakty bylin (hloh, řebříček, šalvěj, máta, peprná, heřmánek, měsíček, jitrocel, atd.), strukturovaná ionizovaná voda, která je získaná z různých přírodních horských pramenů Altaje, a mnoho jiných přírodních složek.
Díky zejména výše vyjmenovaným složkám má Malavit široký účinek. Tak například:
Živice a cedrová pryskyřice jsou v lidovém medicíně známý svým hojícím, baktericidním a protizánětli-vým účinkem.
Komplex stříbra a mědi má antiseptický a baktericidní účinek. Kyselina mléčná v Malavitu aktivuje proces regenerace poškozené pokožky a k urychlení regenerace epitelové tkáně, zasažené zánětlivým procesem (sliznice, dýchací orgány, orgány močové a pohlavní soustavy).
Účinky mumia jsou známy ještě z dob Avicenny. Mumio posiluje imunitu a fyzickou sílu. Je účinné při různých zánětlivých procesech a nemocech nervové soustavy. Má silný antiseptický účinek při různoro-dých poškozeních pokožky, např. kousnutí hmyzem. V poslední době je mumio velmi úspěšné při léčbě problémů s klouby nebo při zlomeninách. Dále při tromboflebitidě, varikóze a bércových vředech.
Komplex bylinných extraktů má protizánětlivý, antimykotický, hojící a antivirový účinek. Přispívá ke zmenšení otoků a vstřebání hematomů.
Oblasti použití:  dýchací cesty (nachlazení, chřipka, atd.), stomatologie, gynekologie, urologie, veterinární medicína 
Produkty z obsahem Malavitu zakoupíte zde:

Zdroj: TML, a.s, Francouzská 45, 602 00 Brno, Czech republic,

Žádné komentáře:

Okomentovat